TPL_ESW_EASYPEASY_MAIN_CONTENT

Okupovali nás Ukrajinci? Jo, a za protektorátu Endéráci

Místopředseda sněmovny Filip nedal rozhovor Guardianu, aby předvedl, jestli mu projde vlastizrada, ale na poslední chvíli se lekl a od ní odvedl pozornost a zahrál něco protiukrajinkého. Prý nás neokupovali Rusáci, ale ukrajinští mužíčci v sovětských mundůrech a tancích.

Jen právníku bez pověstného „Filipa“ připomeňme, že schvalování jakékoliv okupace vlastní země se nejen říká, ale i to je dokonaná vlastizrada. A je jedno jestli se jedná o okupaci německou, ruskou, ukrajinskou, marťanskou... To ještě nebylo zrušeno!

Jinak můžeme ovšem rozvést Filipovu logiku – okupovali nás Ukrajinci, protože Brežněv byl Ukrajinec – dovést k pokračování:

V květnu 1945 nás osvobodili Ukrajinci, protože to byl výhradně 1., 2. a 4. ukrajinský front. Prokazatelně byli ukrajinské národnosti velitelé celého osvobozování ČSR od Dukly až po Prahu: maršál Rodion Jakovlevič Malinovskij, Pavel Semjonovič Rybalko, velitel 3. gardové tankové armády, Dmitrij Danilovič Leljušenko, velitel 4. gardové tankové armády, Kirill Semjonovič Moskalenko, velitelé 38. armády a velitel 1. gardové armády Andrej Antonovič Grečko i generálmajor Sergej Kuzmič Buňačenko, velitel 1. pěší divize Ozbrojených sil Výboru pro osvobození národů Ruska (VS KONR)  neboli vlasovců (z textu Jaroslava Šajtara pro Reflex).

Endéráci nás nejvíc týrali za protektorátu, protože největší stvůry gestapa za okupace, generál SS Heidrich a šéf pražského gestapa, vyhladitel Lidic Geschke, pocházeli z měst v někdejší NDR.

A na závěr – co se podle docela jiné logiky píše jinde: Brežněv jako Rus narozený na Ukrajině, jak je uváděn všude krom Filipových interview, po okupaci naší země provedl i sovětskou okupaci Afghánistánu roku 1979, která tuto zemi po krvavém komunistickém puči přivedla k úplnému rozvratu. Při hašení tohoto požáru už neumírají ani Sověti ani Rusové, ale třeba i Češi z jednotek NATO.

Podporují nás:

  30 05 2018 KJ           Logo Nadace OF        bar.ces.poz logo-SFK 478607 1953 Praha logo      

Partneři:

PN logo sRGBlogo pozadi cervena Automediace2udalostiart-for-good-logo1Xantypacd12 8DeSYo4 HLIDACIPESlogoFINALv6 2016-10-02 Logo RR 2016 1

logo big   cze-logo    Peroutak logo1